UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 9952004
*
nr 995 2004
Bordsur
Junghans, 1960-tal, längd: 53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 18:42:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/11 19:32:13
1
100 kr
9/11 15:32:33
2
500 kr
15/11 10:44:04
3
450 kr
15/11 10:44:04
2
500 kr (Budbetjänt)
15/11 10:44:24
3
600 kr
16/11 17:09:21
3
700 kr
16/11 18:17:49
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
*
Bordsur
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2004
Bordsur
Junghans, 1960-tal, längd: 53 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/11 19:32:13 | 1 | 100 kr |
9/11 15:32:33 | 2 | 500 kr |
15/11 10:44:04 | 3 | 450 kr |
15/11 10:44:04 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
15/11 10:44:24 | 3 | 600 kr |
16/11 17:09:21 | 3 | 700 kr |
16/11 18:17:49 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal